Líčení


Přirozenost je krásná ale přiznejme si to všechny, někdy máme chuť a potřebu vypadat dokonale, božsky,sexy, romanticky...!


Například když se chystáte na dlouho očekávanou schůzku, na třídní sraz či na skleničku s kamarádkami a takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho, samozřejmostí jsou příležitosti jako ples nebo svatba.


Právě pro tyto „Vaše“ příležitosti je v Salonu No.1 velmi šikovná vizážistka, která se s vámi nejprve poradí co se Vám líbí a co máte ráda ale samozřejmě zohlední co se hodí k tvaru vašeho obličeje, účesu, atd.


Na líčení používáme ty nejlepší a ověřené značky vizážistů jako M.A.C., Estée Lauder, Lancome, Dior, Fred Faruggia, Make up for ever ,Nars, Make Up Studio… Všechny tyto značky  oceníte ve chvíli kdy se u nás v Salonu No.1 necháte nalíčit a ještě večer když se půjdete odlíčit budete dokonalá !


logaNa svatební líčení je třeba se připravit trochu více, proto je nutné si sjednat nejprve zkoušku líčení, případně i účesu na které vše prodiskutujeme, vyzkoušíme a teprve potom si domluvíme termín.

Ceník líčení


Cena líčení - dle náročnosti od 420,-
Svatební líčení od 790,- do 1 200,-
   
   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udělejte radost svým přátelům, partnerům, blízkým, kolegům či zaměstnancům originálním dárkem:

DÁRKOVÝ POUKAZ
na jakoukoli službu nebo balíček služeb našeho profesionálního kadeřnického Salonu No.1
v hodnotách od 500,- Kč libovolně až do 5 000,- Kč

wifi
Přijímáme platební karty
visa, mastercard


© 2018 Re-design by CPD-REAtrade s.r.o.