Společenské a svatební účesy


Každá žena chce být alespoň jednou v životě krásná jako princezna.
Svatební den, nebo ples je tou nejlepší příležitostí ukázat svůj půvab a krásu.


V našem Salonu No.1 Vám nabízíme kompletní servis pro Váš slavnostní den, ošetříme Vaši pleť luxusní německou kosmetikou a lasery, připravíme Vaše vlasy na účes, ozdobíme Vaše nehty a nakonec Vás krásně nalíčíme. To vše, pokud si budete přát, v jeden den.Tipy na svatební účesy


Svatební účesy se tvoří přesně na styl a barvu šatů, které má na sobě nevěsta. Pokud máte možnost, vezměte si sebou do kadeřnictví fotografii šatů a doplňky. Dále se musí počítat s Vaší osobností, typem vlasů, jejich hustotou a délkou.

Účesy mohou být vytvořeny pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy a měly by být doplněny dekorativními předměty – štrasová svatební korunka, svatební čelenka, perličky do účesu, vlásenky, drobná kvítka nebo živé květiny, které budou použity ve svatební kytici. Ať už zvolíte jakýkoli účes, romantický … Vyslechněte si nejdříve svého kadeřníka, jaký by Vám doporučil styl k šatům, doplňkům a Vám jako osobě.

Na svatební účes doporučujeme konzultaci, kadeřník si osahá vlasy a lépe se připraví na účes, dohodnete detaily a doplňky. Na konzultaci by se neměl dělat celý účes ale jen případný návrh, kdybyste viděla svatební účes hotový, připadal by Vám ve svatební den obyčejný, protože jste ho již jednou viděla.

Nabarvit a ostříhat vlasy si nechte minimálně 5 dní před svatbou, aby se stačila smýt obarvená pokožka a barva vlasů byla lesklá a sytá.

Tipy na den D


Důležité je vše si předpřipravit den dopředu. V den svatební Vám musí zbýt čas, který věnujete jen sama sobě. Líčení, účes, šaty, punčocháče, květina a občas nějaký ten drink s kamarádkou, to je jediné, co by pro Vás mělo být důležité.

Doporučujeme začít účesem, pokračovat líčením a zbytek už je na Vás. Pokud jdete ke kadeřnici na účes, umyjte si hlavu den před česáním ráno, vlasy nebudou rozlítané a účes bude déle držet.

Když je účes a líčení hotové, už stačí jen vklouznout do šatů, překontrolovat, že máte doklady, prstýnky a pak už jen nezapomeňte říci "ano".
Ceník společenských a svatebních účesů:Společenský nebo slavnostní účes od 600,- do 1 800,-

 

(dle náročnosti)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udělejte radost svým přátelům, partnerům, blízkým, kolegům či zaměstnancům originálním dárkem:

DÁRKOVÝ POUKAZ
na jakoukoli službu nebo balíček služeb našeho profesionálního kadeřnického Salonu No.1
v hodnotách od 500,- Kč libovolně až do 5 000,- Kč

wifi
Přijímáme platební karty
visa, mastercard


© 2018 Re-design by CPD-REAtrade s.r.o.